Labdarúgó- és Futsal Szakosztály 10. hétvégi menetrendje

(03.11-03.12) csapat dátum nap időpont helyszín Pálya bajnokság ellenfél, ellenfelek Női felnőtt 2023.03.11 szombat 10:00-12:00 Üröm Sportpálya Női 3/4 pályás bajnokság, Észak  Leányfalui SE U17 2023.03.11 szombat 13:00-15:00 Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya MLSZ Reg. U17, Közép A-csoport Talent 2019 SE Felnőtt 2023.03.11 szombat 14:30-16:30 Pilis Pilisi LK Sporttelep Pest megyei I. osztály Pilisi LK-Legenda Sport U14 … Olvass tovább

Kézilabda szakosztály 10. hétvégi menetrendje hazai pályán

csapat dátum nap időpont helyszín Pálya Hazai csapat Vendég csapat LU19 2023.03.10 péntek 18:00 Dunakeszi Kézilabda Sportcsarnok VS Dunakeszi  Tempo KSE FU20 2023.03.11 szombat 16:00 Dunakeszi Kézilabda Sportcsarnok VS Dunakeszi HÉP-Cegléd Megye női 2023.03.11 szombat 18:00 Dunakeszi Kézilabda Sportcsarnok VS Dunakeszi II Veresegyház VSK FU15 2023.03.12 vasárnap 9:00 Dunakeszi Magyarság Sportcsarnok Angyalföldi SI  VS Dunakeszi … Olvass tovább

Labdarúgó- és Futsal Szakosztály 9. hétvégi menetrendje

(03.03-03.04) csapat dátum nap időpont helyszín Pálya bajnokság ellenfél, ellenfelek U15-Női 2023.03.04 szombat 10:00-12:00 Dunakeszi Magyarság Sporttelep edzőmeccs   U16 2023.03.04 szombat 12:00-14:00 Dunakeszi Magyarság Sporttelep edzőmeccs Erdőkertes U16 Felnőtt 2023.03.04 szombat 14:30-16:30 Dunakeszi Magyarság Sporttelep Pest megyei I. osztály VSK Tököl U14 2023.03.04 szombat 11:00-13:00 Hatvan Népkert Sporttelep MLSZ Reg. U14 Észak Alsóház FC … Olvass tovább

Kézilabda szakosztály 9. hétvégi menetrendje hazai pályán

csapat dátum nap időpont helyszín Pálya Hazai csapat Vendég csapat FU18 2023.03.03 péntek 16:30 Dunakeszi Kézilabda Sportcsarnok VS Dunakeszi  Mogyoródi KSK LU12 2023.03.04 szombat 09:00 Dunakeszi Magyarság Sportcsarnok VS Dunakeszi Balassa SE LU12 2023.03.04 szombat 16:00 Dunakeszi Magyarság Sportcsarnok VS Dunakeszi FC Hatvan NBII Ffi 2023.03.04 szombat 18:00 Dunakeszi Magyarság Sportcsarnok VS Dunakeszi  Gödöllői KC … Olvass tovább

Értékes magyar ezüstérem cselgáncsban az olimpiai kvalifikációs versenyen

Varsóban rendezték meg hétvégén a European Open következő állomását, amelyről Pongrácz Bence második helyezéssel tért haza. A huszonhárom esztendős Pongrácz Bence pályafutásának eddigi legnagyobb sikerét érte el, miután a második helyen végzett a varsói European Openen. A VSD felnőtt magyar bajnok cselgáncsozója ugyanis a nemzetközi mezőnyben eddig egy Európa-kupa-bronzérmet nyert – írja a judoinfo.hu Pongrácz … Olvass tovább

Az alábbiakban a Labdarúgó- és Futsal Szakosztály 8. hétvégi menetrendje található

(02.25-02.28) csapat dátum nap időpont helyszín Pálya bajnokság ellenfél, ellenfelek U11 2023.02.25 szombat 08:00-15:00 Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium Bozsik Téli Regionális Teremtorna U11   U19 2023.02.25 szombat 12:00-14:00 Dunakeszi Magyarság Sporttelep MLSZ Reg. U19, Északkelet, alsóház Eger Labdarúgó Sport Kft U17 2023.02.25 szombat 10:00-12:00 Budapest Csillaghegyi Sprand Sporttelep edzőmérkőzés, U17 Mészöly Focisuli U13 2023.02.25 szombat … Olvass tovább

Kézilabda szakosztály 8. hétvégi menetrendje

8. hétHazai mérkőzés Mérkőzésidőpont Nap Mérkőzéskezdés Korcsoport Helyszín Hazai csapat Vendég csapat 2023.02.25 szombat 09.00 LU-11 Magyarság Sportcsarnok VSD VÁC 2023.02.25 szombat 13:30 LU-11 Magyarság Sportcsarnok VSD Szent István SE 2023.02.25 szombat 18:00 Férfi Megye Dunakeszi Kézilabda Sportcsarnok VSD Gyáli BKSE 2023.02.26 vasárnap 11:00 Női Megye  Dunakeszi Kézilabda Sportcsarnok VSD Aranyszarvas SE 8. hétIdegenbeli mérkőzés Mérkőzés időpont   Mérkőzés kezdés Korcsoport … Olvass tovább

A Vagány Sertés Darabolók, azaz a VSD sportegyesület csapata nyerte el a legjobb hurka kategóriát a Dunakeszi Mindmegeszi toroskáposzta- és böllérversenyen.

Szombat hajnalban kezdetét vette az I. Dunakeszi Mindmegeszi toroskáposzta és böllérverseny a Katonadombon. 13 csapat kezdte meg a munkát, ahol a csapatok különböző kategóriákban méretteték meg tudásukat. A csapatok egyidőben kapták meg a frissen vágott malacokat, amiket feldolgozva a következő ételekként kellett elkészíteniük: tepertő, toroskáposzta, hurka, kolbász, pecsenye, orjaleves. A nevezés feltételeként minden csapatnak versenyeztetnie … Olvass tovább

Az alábbiakban a Labdarúgó- és Futsal Szakosztály 7. hétvégi menetrendje található

(02.18-02.20) csapat dátum nap időpont helyszín Pálya bajnokság ellenfél, ellenfelek U17 2023.02.18 szombat 10:00-12:00 Dunakeszi Magyarság Sporttelep edzőmeccs, U17  Budai FC Felnőtt 2023.02.18 szombat 13:00-15:00 Dunakeszi Magyarság Sporttelep Pest megyei I. osztály Gödöllői SK U17 2023.02.18 szombat 10:00-14:00 Veresegyház Kosárlabdacsarnok PMF7vége Serdülő (U17), alsóház I.csop Budakalász, Dalnoki, Kismaros FS U17 2023.02.18 szombat 12:00-14:00 Kistarcsa Városi … Olvass tovább

Kézilabda szakosztály 7. hétvégi menetrendje

7. hétHazai mérkőzés Mérkőzésidőpont Mérkőzéskezdés Korcsoport Helyszín Hazai csapat Vendég csapat 2023.02.17 16:00 LU-17 Dunakeszi Kézilabda Sportcs. VSD  BVSC-Zugló 2023.02.18 16:00 NB.II női Magyarság Sportcsarnok Városi Sportegyesület Dunakeszi Gödi Sportegyesület 2023.02.19 16:00 FU-16 Magyarság Sportcsarnok Városi Sportegyesület Dunakeszi Éles Kézilabda Iskola SE 7. hétIdegenbeni mérkőzés Mérkőzés időpont Mérkőzés kezdés Korcsoport Helyszín Hazai csapat Vendég csapat 2023.02.16 18:00 FU-20 Don Bosco Szalézi … Olvass tovább