Labdarúgó- és Futsal Szakosztály hétvégi és jövőheti menetrendje

Menetrend dátum szerinti rendezésben: csapat dátum nap időpont helyszín Pálya esemény ellenfél, ellenfelek link U13/U15-16 2024.02.16 péntek 14:30-16:30 Dunakeszi Magyarság Sporttelep felkészülési mérkőzés     U17/U19 2024.02.17 szombat 09:30-11:30 Dunakeszi Magyarság Sporttelep felkészülési mérkőzés     Felnőtt 2024.02.17 szombat 12:00-14:00 Dunakeszi Magyarság Sporttelep Pest Vármegyei Kupa Viadukt SE-Biatorbágy https://adatbank.mlsz.hu/club/61/14/27517/4/267504.html Futsal U17 2024.02.17 szombat 17:00-19:00 Dunakeszi Kinizsi Sportközpont … Olvass tovább

Labdarúgó- és Futsal Szakosztály hétvégi és jövőheti menetrendje

Az alábbiakban a Labdarúgó- és Futsal Szakosztály hétvégi és jövőheti menetrendje található (02.10-02.12) menetrend dátum szerinti rendezésben: csapat dátum nap időpont helyszín Pálya esemény ellenfél, ellenfelek link Felnőtt 2024.02.10 szombat 10:00-12:00 Dunakeszi Magyarság Sporttelep felkészülési mérkőzés Maglód   U13/2 2024.02.10 szombat 09:00-16:00 Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium PVMF7vége, III. osztály, A-csoport DAFKE, Fót, Szob-Nagymaros, Erdőkertes https://adatbank.mlsz.hu/club/61/14/28431/2/278413.html U8 2024.02.10 … Olvass tovább

Labdarúgó- és Futsal Szakosztály hétvégi és jövőheti menetrendje

Az alábbiakban a Labdarúgó- és Futsal Szakosztály hétvégi és jövőheti menetrendje található (02.03-02.06) Menetrend dátum szerinti rendezésben: csapat dátum nap időpont helyszín Pálya esemény ellenfél, ellenfelek link Felnőtt-2 2024.02.03 szombat 14:00-16:00 Dunakeszi Magyarság Sporttelep felkészülési mérkőzés Sződ   Felnőtt 2024.02.03 szombat 10:00-12:00 Budapest MTK AK felkészülési mérkőzés MTK U17   U19 2024.02.03 szombat 14:00-16:00 Budapest BVSC Stadion felkészülési … Olvass tovább

Labdarúgó- és Futsal Szakosztály hétvégi és jövőheti menetrendje

Menetrend dátum szerinti rendezésben:(01.27-01.29) csapat dátum nap időpont helyszín Pálya esemény ellenfél, ellenfelek link Felnőtt 2024.01.27 szombat 11:00-13:00 Budapest Szántóföld utcai Sporttelep felkészülési mérkőzés REAC   U9 2024.01.27 szombat 08:00-17:00 Dunakeszi Magyarság Sportcsarnok U9 Téli Bozsik Torna     OVI 2024.01.27 szombat 09:00-11:00 Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium IBP OviFoci Fesztivál     U11 2024.01.27 szombat 11:00-16:30 Dunakeszi … Olvass tovább

Labdarúgó- és Futsal Szakosztály hétvégi és jövőheti menetrendje

Menetrend dátum szerinti rendezésben: csapat dátum nap időpont helyszín Pálya esemény ellenfél, ellenfelek link U9 2024.01.13 szombat 10:00-14:00 Dunakeszi Magyarság Sportcsarnok Bozsik Regionális U9     U8 2024.01.13 szombat 11:00-12:00 Budapest Csillaghegyi Strand Sporttelep Mészöly Téli Liga Hegyvidék https://teliliga.meszolyfs.hu/sportesemeny/mfs-teli-liga-23-24-2016-u8/ U9 2024.01.13 szombat 12:00-13:00 Budapest Csillaghegyi Strand Sporttelep Mészöly Téli Liga MLTC https://teliliga.meszolyfs.hu/sportesemeny/mfs-teli-liga-23-24-2015-u9/ U10 2024.01.13 szombat 13:00-14:00 Budapest … Olvass tovább

Labdarúgó- és Futsal Szakosztály hétvégi és jövőheti menetrendje

Menetrend dátum szerinti rendezésben: csapat dátum nap időpont helyszín Pálya esemény hazai eredmény U8/U9 2023.12.02 szombat 08:00-19:00 Dunakeszi Szent István Általános Iskola U9 Téli Bozsik Torna     Futsal U15 2023.12.02 szombat 12:00-14:00 Dunakeszi Magyarság Sportcsarnok BLSZ Futsal U15, 1. csoport REAC Sportiskola https://adatbank.mlsz.hu/club/61/5/27962/9/276229.html Futsal U11 2023.12.02 szombat 15:40-16:20 Kistarcsa Városi Sportközpont BLSZ Futsal U11, 7. csoport … Olvass tovább

Labdarúgó- és Futsal Szakosztály hétvégi és jövőheti menetrendje

2023.11.22-2023.11.29 Menetrend dátum szerinti rendezésben: csapat dátum nap időpont helyszín Pálya esemény hazai eredmény U17 2023.11.22 szerda 19:00-21:00 Dunakeszi Kinizsi Sportközpont MLSZ Reg. U17 Alap Közép ESMTK LE https://adatbank.mlsz.hu/club/61/5/27873/13/272710.html Futsal U13 2023.11.23 csütörtök 19:15-21:00 Dunakeszi Szent István Általános Iskola BLSZ Futsal U13, 1. csoport Újpest FC-220Volt https://adatbank.mlsz.hu/club/61/5/27961/8/276094.html U19 2023.11.23 csütörtök 19:00-21:00 Biatorbágy Viadunkt SE Forrás utcai pálya … Olvass tovább

Labdarúgó- és Futsal Szakosztály hétvégi és jövőheti hazai menetrendje

Menetrend dátum szerinti rendezésben: csapat dátum nap időpont helyszín Pálya esemény ellenfél, ellenfelek link U15 2023.11.17 péntek 15:00-17:00 Budapest Testvériség SE Sporttelep MLSZ Reg. U15 Alap Középkelet Testvériség-Újpalota SE https://adatbank.mlsz.hu/club/61/11/27956/10/273983.html U17 2023.11.18 szombat 10:00-12:00 Dunakeszi Magyarság Sporttelep MLSZ Reg. U17 Alap Közép 1908 SZAC Budapest https://adatbank.mlsz.hu/club/61/5/27873/11/272710.html Felnőtt 2023.11.18 szombat 13:00-15:00 Dunakeszi Magyarság Sporttelep Pest megyei I. osztály Vác VLSE … Olvass tovább

Labdarúgó- és Futsal Szakosztály hétvégi és jövőheti hazai menetrendje

Az alábbiakban a Labdarúgó- és Futsal Szakosztály hétvégi és jövőheti menetrendje található (11.10-11.17). Menetrend dátum szerinti rendezésben: csapat dátum nap időpont helyszín Pálya esemény ellenfél, ellenfelek link U17 2023.11.10 péntek 16:30-18:30 Budapest Vasgolyó utcai Sporttelep MLSZ Reg. U17 Alap Közép Testvériség SE https://adatbank.mlsz.hu/club/61/5/27873/11/272710.html U14 2023.11.11 szombat 12:00-14:00 Dunakeszi Kinizsi Sportközpont MLSZ Reg. U14 Alap Középészak Vác VLSE … Olvass tovább

Labdarúgó- és Futsal Szakosztály hétvégi és jövőheti hazai menetrendje

Az alábbiakban a Labdarúgó- és Futsal Szakosztály hétvégi és jövőheti menetrendje található (11.03-11.10).   Menetrend dátum szerinti rendezésben: csapat dátum nap időpont helyszín Pálya esemény hazai eredmény U17 2023.11.03 péntek 16:00-18:00 Dunakeszi Kinizsi Sportközpont MLSZ Reg. U17 Alap Közép ESMTK LE https://adatbank.mlsz.hu/club/61/5/27873/10/272710.html Futsal felnőtt 2023.11.03 péntek 20:30-22:30 Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium Férfi Futsal NB II. Keleti csoport Rubeola … Olvass tovább