Labdarúgó- és Futsal Szakosztály hétvégi és jövőheti menetrendje

Az alábbiakban a Labdarúgó- és Futsal Szakosztály hétvégi és jövőheti menetrendje található (04.12-04.19).   Menetrend dátum szerinti rendezésben: csapat dátum nap időpont helyszín Pálya esemény ellenfél, ellenfelek link U12 2024.04.12 péntek 18:15-20:00 Dunakeszi Kinizsi Sportközpont MLSZ Reg. U12 Közép B Dorogi FC https://adatbank.mlsz.hu/club/61/13/27880/16/272766.html U10 2024.04.13 szombat 10:00-13:00 Dunakeszi Magyarság Sporttelep Regionális U10 Bozsik Torna     U13 2024.04.13 … Olvass tovább

Röplabda hétvégi menetrendje

Korosztály Dátum Időpont Helyszín Hazai csapat Vendég csapat U13 2024.04.13  11:00 Kazincbarcika, Pollack Mihály utca 29 VRCK VSD U13 2024.04.13  12:30 Kazincbarcika, Pollack Mihály utca 29 VSD MAFC-NLG U17A 2024.04.14 11:00 Kistarcsa Városi Sportcsarnok KVSRC VSD U17A 2024.04.14 13:00 Kistarcsa Városi Sportcsarnok VSD Gyömygösi röplabda SE U17C 2024.04.14 10:00 Dunakeszi, Radnóti Miklós Gimnázium VSD Kispest … Olvass tovább

Kézilabda szakosztályunk hétvégi menetrendje

Női szakosztályunk hétvégi menetrendje: Dátum Helyszín Korosztály Hazai csapat Vendég csapat 2024.04.13.-09:00 Magyarság Sportcsarnok OGYB LU12 XI. csoport Mogyoródi KSK VS Dunakeszi 2024.04.13.-15:00 Magyarság Sportcsarnok OGYB LU12 XI. csoport Váci NKSE VS Dunakeszi 2024.04.14.-16:00 Magyarság Sportcsarnok NB II Női-Észak-Kelet (C-D)Felsőház VS Dunakeszi Hajdúböszörményi TE

Ingyenes nyílt nap a VSD-ben a Magyar Sport Napja alkalmából!

Ünnepeljük együtt a Magyar Sport Napját! A kontinens első szabadtéri sportversenyét 1875. május 6-án Budapesten rendezte meg a Magyar Athletikai Club (MAC) – Magyarország legrégebbi egyesülete -, ennek emlékére a kormány határozata alapján 2000 óta ezen a napon ünnepeljük a Magyar Sport Napját. Gyere el, és vegyél részt izgalmas programjainkon, próbáld ki a különböző sportágainkat, … Olvass tovább

Labdarúgó- és Futsal Szakosztály hétvégi és jövőheti menetrendje

Az alábbiakban a Labdarúgó- és Futsal Szakosztály hétvégi és jövőheti menetrendje található (04.04-04.12).   csapat dátum nap időpont helyszín Pálya esemény ellenfél, ellenfelek link U17 2024.04.04 csütörtök 18:00-20:00 Dunakeszi Kinizsi Sportközpont MLSZ Reg. U17 Alap Közép Rájátszás ESMTK LE https://adatbank.mlsz.hu/club/61/5/28668/7/280258.html U15-2 2024.04.04 csütörtök 16:00-18:00 Vác Vác-Deákvár SE Sporttelep U15-ös bajnokság, felsőház, I. csop Vác-Deákvár SE https://adatbank.mlsz.hu/club/61/14/28881/3/282042.html … Olvass tovább

Labdarúgó- és Futsal Szakosztály hétvégi és jövőheti menetrendje

Az alábbiakban a Labdarúgó- és Futsal Szakosztály hétvégi és jövőheti menetrendje található (03.21-03.29).   Menetrend dátum szerinti rendezésben: csapat dátum nap időpont helyszín Pálya esemény ellenfél, ellenfelek link U13 2024.03.21 csütörtök 18:30-20:30 Biatorbágy Viadukt SE Forrás utcai pálya MLSZ Reg. U13 Közép B Viadukt SE-Biatorbágy https://adatbank.mlsz.hu/club/61/13/27879/12/272749.html U15 2024.03.23 szombat 10:00-12:00 Dunakeszi Kinizsi Sportközpont MLSZ Reg. U15 Alap Középkelet … Olvass tovább

Kézilabda szakosztályunk hétvégi menetrendje

Női szakosztályunk hétvégi menetrendje: Dátum Helyszín Korosztály Hazai csapat Vendég csapat 2024.03.22.-15:00 Magyarság Sportcsarnok LU17 II.osztály VS Dunakeszi BVSC-Zugló 2024.03.22.-17:00 Magyarság Sportcsarnok LU19 II.osztály VS Dunakeszi Szentendrei NKE 2024.03.24.-11:00 Magyarság Sportcsarnok Pest vármegyei női I. osztály VS Dunakeszi II Veresegyház VSK

Labdarúgó- és Futsal Szakosztály hétvégi és jövőheti menetrendje

Az alábbiakban a Labdarúgó- és Futsal Szakosztály hétvégi és jövőheti menetrendje található (03.15-03.21).   Menetrend dátum szerinti rendezésben: csapat dátum nap időpont helyszín Pálya esemény ellenfél, ellenfelek link U8 2024.03.15 péntek 10:00-14:30 Budapest Ikarus BSE Sporttelep X. Dunamenti Kupa (II. Bene Ferenc Emléktorna)   https://www.meinturnierplan.de/showit.php?id=1709555129 U9 2024.03.15 péntek 10:25-15:00 Budapest Ikarus BSE Sporttelep X. Dunamenti Kupa (II. Bene Ferenc … Olvass tovább