KÉT EZÜSTÉREM ÉS EGY BRONZÉREM AZ ASZTALITENISZ ORSZÁGOS BAJNOKSÁGON!

Szarvason rendezték az U11, U13 és Serdülő (U15) Asztalitenisz Országos Bajnokságot,
 melyen két ezüst és egy bronzéremmel zártak a VSD asztalitenisz versenyzői.

Lindner Zétény két éremmel zárta az OB-t. Serdülő párosban Fegyver Zsomborral (KSI) a döntőben szenvedtek vereséget egy kiélezett mérkőzésen, a szombathelyi Gergely Márk/Poór Balázs ellen, így a 2. helyen végeztek.

Zétény vegyes párosban pécsi párjával Pétery Johannával (PTE PEAC) bronzérmet nyert.

Lovas Csongor révén a VSD begyűjtött még egy érmet, szintén serdülő vegyes páros kategóriában, ahol párjával Erdélyi Blankával (ATSK Szeged) eljutottak egészen a döntőig, és a 2. helyet szerezték meg.

Serdülő egyéniben, Lindner Zétény a negyeddöntőig jutott, ahol a végső győztestől Varga Botondtól (High Life SE) szenvedett vereséget egy nagyon színvonalas mérkőzésen. Lovas Csongor ugyanebben a számban a nyolcaddöntőig jutott.

U11 egyéniben Csóka Teó révén szintén szép eredmény született. Egészen a negyeddöntőig jutott, ahol a végső győztestől, Zsigmond Simontól (Ceglédi VSE) szenvedett vereséget, így az 5-8. helyen zárt

U13-ban Csóka Leó a csoportmérkőzéseket követően feljutott a főtáblára, és a 16 közé jutásért esett ki. Csóka Teó ugyanebben a számban szintén feljutott a főtáblára, ahol egy győztes meccset követően a nyolcaddöntőben szenvedett vereséget.
Serdülő páros: a dobogó 2. fokán Lindner Zétény/Fegyver Zsombor
Serdülő vegyes páros: a dobogó 2. fokán Lovas Csongor/Erdélyi Blanka (ATSK Szeged) A dobogó 3. fokán Lindner Zétény/Pétery Johanna (PTE PEAC)
Vegyes páros érmeseink párjukkal (balról-jobbra): Lindner Zétény/Pétery Johanna és Erdélyi Blanka/Lovas Csongor