Gyáli BKSE és Dunakeszi csapatai között zajló mérkőzésen lenyűgöző teljesítményt nyújtva, a VSD U19 csapata 47-27-re győzte le ellenfelét

Kezdő:

• Kapusok: Soós Boglárka, Juhász Zsófia
  • Játékosok: Csombor Letícia 4, Zarándi Dorottya 7, Tax Anna 3 (1), Czifrik Virág 4 (1), Lovasi Kira (12), Üveges Regina 3.

Csere:

• Kapus: Éles Eszter
  • Játékosok: Kurucz Júlia 3 (2), Czifrik Sára 9 (2), Gróf Diána 2 (1).

Kiállítás: 10 perc ill.:14 perc Büntető: 3/2 ill.:7/6

Az impozáns Gyáli Sportcsarnokban lezajlott mérkőzés elején óriási lendülettel kezdtük, Lovasi Kira és Csombor Letícia találataival tíz perc játék után magabiztos előnybe kerültünk (6-10). Védelmünk kiválóan működött, Üveges Regina pedig háromszor is eredményes volt labdaszerzésekből (7-15). Ellenfelünk elismerést érdemel, hiszen egyetlen pillanatra sem adták fel a nagy különbség ellenére sem. A félidei eredményt Zarándi Dorottya és Tax Anna góljaival alakítottuk ki (13-27).

Czifrik Sára visszatérése a pályára gólokkal és gólpasszokkal járt (16-30). Láthatóan fáradt ellenfelünk csak szabálytalanságokkal tudta megállítani Kurucz Júliát, aki biztos kézzel értékesítette büntetőit (17-34). Czifrik Virág átlövésből talált be (20-38). Fegyelmezett és érett játékunkkal különböző taktikai elemeket próbáltunk ki mind támadásban, mind védekezésben.

A pályán látottak alapján nagyon elégedett vagyok, remek csapatmunkával és gólgazdag teljesítménnyel hangolódtunk a szerdai hazai rangadóra a Tempó ellen (27-47). -fogalmazott Csontos Robi technikai vezető

Bravó lányok, ez igazán szép munka volt!