A hétvégén rendezte meg a Magyar Korfball Szövetség a 2022-es nemzeti utánpótlás bajnokságok rájátszását és döntőit.

A VSD minden utánpótlás korcsoportban bajnok lett!

U 13-ban már a döntőbe jutásuk is egyetlen gólon múlott, és a döntő is hihetetlenül kiélezetten alakult, de végül 6:5-re, okos játékkal behúzták a meccset. Külön öröm, hogy a mérkőzés legjobb női játékosa Kajzinger Lili lett.

U15-ben a rájátszásban 7:7-es döntetlent játszottak a Mini SZAC ellen és a döntőt is velük vívták, ahol ismét 7 :7 lett az eredmény. Jöhetett a mindent eldöntő aranygól. 3 perc 37 másodperc izgalom után Vágó Lili egy ellentmondást nem tűrő ziccerrel lezárta a döntőt. Lili pedig szintén megkapta a döntő legjobb női játékosa címet.

U17-ben a rájátszás rögtön egy vereséggel kezdődött: az SZKHSE ellen -megérdemelten- 2 góllal alulmaradtak, így a további mérkőzéseken győzniük kellett a döntőhöz. Szerencsére a csapat egyre strukturáltabban, okosabban játszott, így a döntőbe jutásukat nem fenyegette veszély, így a végén jöhetett a jogos ünneplés és a harmadik aranyérem. Ezen a meccsen Lili Vágó és Máté Várhelyi révén mind lányban, mind fiúban elvitték a döntő játékosa címet.