Zen Bu Kan Kempo
Hétfő: 19:30 – 21:00
Kedd – 19:30 – 21:00
Szerda – 19:30 – 21:00 ( Két hetente )
Csütörtök – 19:30 – 21:00
Helyszín: 2120 Dunakeszi Rákóczi út 11.
Harcművészeti Központ
Kempo heti 2 edzés ( 5 – 9 éves korig ): 15000Ft/fő/hó
Kempo heti 3 edzés ( 9 – 99 éves korig ): 18000Ft/fő/hó
MMA edzés ( 14 – 99 éves korig ): 18000Ft/fő/hó
Kempo + MMA heti 5 edzés: 22000Ft/fő/hó
Tagfenntartás: 4000 Ft/fő/hó
Testvérkedvezmény 10%.
Számlaszámunk: 16200230-10045284 Magnet bank
A havi tagdíjat a VSDíj regisztrációt követően (link: https://vsdij.varosise.hu) a VSDíj által kiállított díjbekérő alapján kérjük kiegyenlíteni. A díjbekérőn megadott adatokat a banki átutalás közlemény rovatában feltüntetni szíveskedjenek.

Elérhetőség
Tel.: +36 30/346 3815
lukacs.peter@vsdunakeszi.hu
Portugáliában akkor Világbajnoki ezüstöt sikerült szereznem, azóta még kétszer sikerült kvalifikálnom magam a Portugáliai Világbajnokságra, ahol végül 2019-ben és 2022-ben is Világbajnoki címmel tértem haza.2023-ban Franciaországban még két versenyszámban – NoGi Grappling és Knockdown szabályrendszerekben – újabb világbajnoki címet szereztem.
Jelenleg a VSD ZBK Kempo klubnak több mint 70 aktív tagja van, ezen belül 40 fő folyamatosan versenyzik.Több versenyzőm magyar bajnok, Európa-és Világbajnoki eredményekkel is rendelkeznek.Legnagyobb büszkeségemnek azt érzem, hogy 2021-ben Tanítványaimmal megnyertük 48 nemzet közül a Magyarországon megrendezett Hanshi és World Sport Kempo Világkupát a 15 év alatti korosztályban.Másik büszkeségem, hogy 2022-ben sikerült az egyik tanítványomnak is kvalifikálnia magát a Portugáliában megrendezett World All Styles Világbajnokságra és ő is a dobogó legfelső fokára tudott állni.Így a VSD ZBK Kempo klub immár két Világbajnokkal büszkélkedhet.

A stílus a Shaolin Kempo, a Jiu-Jitsu, a karate, és az ökölvívás technikáit ötvözi és igyekszik összeállítani egységes harcművészeti stílussá. Technikai repertoárjában megtalálhatóak mind a pusztakezes, mind pedig a fegyveres alaptechnikák. Az ütések, rúgások, dobások, feszítések és fojtások kombinációján alapuló komplex küzdőstílus. Megtalálható benne a tradicionális boksziskola, gyakorolják a térd és könyök használatát. A földharc is megengedett a leszorítónak. A stílus nagy hangsúlyt fektet az életszerű “utcai” önvédelem tanítására. Küzdőtere az ökölvívóring. A versenyzők mélyütés-védőt használnak, mezítláb, ökölvívókesztyűben küzdenek, mely alatt bandázs található. Az edzéseken különösen hangsúlyos a tanulók fizikai állapotának és erőnlétének fejlesztése.
Soke Prof.Dr.Harnos Imre egyik története:
“Felhívott egyszer egy nő, és a következőt kérdezte: “Mi a stílusának mottója?”
“A Zen Bu Kan Kempo mottója az, hogy engedj, hogy győzhess!” Síri csend. “Ezt hogy érti?”.
“Asszonyom, mondjuk, hogy maga engem megtámadna, akkor én félrelépnék, és engedném, hogy elmenjen előttem.” “Köszönöm” – mondta, és letette a kagylót. Egy óra múlva egy asszony két kis gyerekkel bejött az edzőtermembe. A bemutatkozás után elmondta: ő az, aki megkérdezte nemrég a stílus mottóját. “Ha szabad kérdeznem, megmondaná, miért kérdezte ezt tőlem?” “Azért, mert van két kisfiam, akik nagyon szeretik a harcászatot. Mielőtt magát felkerestem, felhívtam két másik stílus képviselőjét is. Megkértem őket is, mondják meg: mi a stílusuk mottója? Az első azt mondta: Ölj, különben téged ölnek meg! A másik azt: Úgy üsd meg, hogy az ellenfél ne tudjon megtámadni! Ön mást mondott, pedig nem is tudta, hogy két kisgyerekről van szó… Most szeretném őket itt hagyni, és köszönöm, hogy itt nem gyilkolásról van szó!”
Soke Prof.Dr.Harnos Imre
Jelentkezz hozzánk!
Töltsd ki az űrlapot, amennyiben részt szeretnél venni sporteseményeinken!