Asztalitenisz
Óvodás csoport:
Kedd 13:45 – 15:00
Csütörtök 13:45 – 15:00
Kezdő csoport:
Hétfő 17:30 – 19:00
Péntek 17:30 – 19:00
Haladó csoport:
Hétfő: 14:30 – 18:00
Kedd: 14:30 – 18:00
Szerda: 14:30 – 18:00
Csütörtök: 14:30 – 18:00
Péntek: 14:30 – 18:00
Tömegsport csoport:
Kedd: 18:00 – 19:30
Csütörtök: 18:00 – 19:30
Szeretettel várjuk az 5-18 éves gyerekeket!
Hétvégi játéklehetőség, előzetes egyeztetés alapján Lindner Ádám: 0670/317-2288
2120 Dunakeszi, Vasút utca 11. I.emelet
Haladó csoport: 13.000 Ft/fő/hó
Kezdő csoport: 11.000 Ft/fő/hó (heti 2 edzés)
Heti 1 edzés: 5.500 Ft/fő/hó
Felnőtt korosztály: 10.000 Ft/fő/hó
Alkalmi felnőtt: 2000 Ft/fő/alkalom
Diák és nyugdíjas alkalmi: 1400 Ft/fő/hó
70 év felett: 4.000 Ft/fő/hó
Bankszámlaszám:
Magnet Bank
16200230-10000575

Sportmúlt és jelen
7 évesen kezdtem el asztali teniszezni a BVSC-ben, ahol 21 éves koromig a profi karrierem kezdetéig játszottam. Utánpótlás korosztályban számos Országos bajnoki címet szereztem egyéniben, párosban és csapatban egyaránt, illetve folyamatosan tagja voltam a válogatottaknak is. Serdülő Európa Bajnokságon párosban ezüstérmet, Ifjúsági Európa Bajnokságon pedig csapatban bronzérmet szereztem.
Felnőtt korosztályban is sikerült bekerülnöm a válogatottba, melynek 1998-tól 2006-ig a tagja voltam, számos Világ- és Európa Bajnokságon vettem részt. Csapatban 10-szer nyertem Országos Bajnokságot (BVSC, Postás, Malév, Celldömölk), illetve egyszer Olasz Bajnoki címet is szereztem. Ezenfelül egyéni számokban nyolc alkalommal sikerült Országos Bajnoki címre (egyéni, páros és vegyes páros) szert tennem.
Jelenleg a Pécs extra ligás csapatának a tagja vagyok.
Szakmai út
2012-ben kezdtem el edzősködni Dunakeszin, ahol Bartinai Péter vezetésével újraindult az asztalitenisz. 2013-ban szereztem meg az edzői képesítést a Budapesti Sportszövetségek Uniója képzésének a keretében, jelenleg pedig a Pécsi Tudomány Egyetem Sportmenedzseri Mester Képzését végzem levelező tagozaton.
2014-től, mint Vezető edző, illetve 2017-től pedig, mint Szakosztályvezető tevékenykedem a Városi Sportegyesület Dunakeszi Asztalitenisz Szakosztályánál, célunk egyrészt az asztalitenisz megszerettetése minél fiatalabb kortól, illetve határozott célunk, hogy olyan élversenyzőket neveljünk, akik akár a korosztályos, akár a felnőtt válogatottba is bekerülhetnek.
2017-től a Magyar Serdülő és Újonc leány válogatottnál is tevékenykedem, mint Vezető edző.
Tel.: +36 70/317-2288
E-mail: lindner.adam@vsdunakeszi.hu

Sportmúlt és jelen
7 éves koromtól asztaliteniszezem. Utánpótlás korosztályban párosban és csapatban többszörös országos bajnok, egyéni versenyszámokban pedig 2. és 3. helyezéseket értem el. Ifjúsági nemzetközi versenyen vegyespárosban 3. helyezést sikerült elérnem.
13 évesen egy miskolci klub ifjúsági játékosaként a hazai asztalitenisz legmagasabb szintű bajnokságában való szereplésre kaptam lehetőséget. Ezt követően, kisebb-nagyobb kihagyásokkal 10 éven át játszottam ebben a bajnokságban, a mai Extra Ligában.
Tanulmányok
1998-ban végeztem a Miskolci Egyetem Állam- és Jogtudományi Karán.
2008-ban az Egészségügyi és Tudományos Intézetben kineziológus képesítést szereztem, 2017-ben pedig asztalitenisz sportedzői képesítést a Budapesti Sportszövetségek Uniójánál.
Szakmai út
2013 óta a VSD Asztalitenisz szakosztályának edzője vagyok, ahol amatőr és versenyző gyermekekkel foglalkozom.
A 6-10 év közötti kezdő csoport valamint a 10-17 év közötti versenyző csoport munkáját segítem.
A versenysportban az edzésmunkán kívül fontosnak tartom a mentális illetve pszichés tényezőket, ezért a – kineziológiai munkám során elsajátított – légző- és lelki gyakorlatokkal segítem a nálunk edző gyerekek versenyre való felkészítését.

Hétéves koromban ismerkedtem meg ezzel a sportággal, ami azóta is szerves része az életemnek. Csepelen tanultam meg az alapokat, majd 12 éves koromban a KSI-ben folytattam a pályafutásom, ahol számos alkalommal állhattam az országos versenyek dobogóinak különböző fokaira. Amikor kiöregedtem az utánpótlás korosztályból évről évre más-más egyesületek lobogói alatt játszottam, hol az első, hol a második vonalban. Az utánpótlás nevelés akkor is a szenvedélyem volt és ez a mai napig sem változott semmit. 4 évig éltem Sopronban, ahol szintén az utánpótlás nevelésben dolgoztam. Foglalkoztunk testnevelés tanóra keretei között első osztályos tanulókkal is, kooperáltunk a mellettünk lévő óvodával is, ahol szintén képeztük a legfiatalabb generáció játékosait. Továbbá rendkívül sok igazolt versenyző volt a kezünk alatt. Nagyon bízom benne, hogy a jelenlegi dunakeszi edzői gárdával karöltve, a magyar utánpótlás nevelés fellegvára leszünk.

Mint edző jelenleg is aktív tagja vagyok a szakmai stábnak és heti két alkalommal tanítom a kezdő gyerekeket az asztalitenisz elsajátítására.

Váci színekben versenyezve a megyei osztályoktól kezdve az NB1-ig jutottam.
2014-ben Sopronba kerültem, mint játékos és edző az ott eltöltött két év alatt sajátítottam el az edzői alapokat, szereztem tapasztalatokat az utánpótlás nevelésben.
Dunakeszire 2017-ben kerültem eleinte, mint edzőpartner, majd mint edző. Az óvódásoktól kezdve, a nyugdíjasokig minden korosztállyal foglalkozom.
A kemény és kitartó munkában hiszek, de a sportág lélektani részét is fontosnak tartom.
Az asztaliteniszen kívül hobby szinten több sportot is rendszeresen űzök: úszás, kerékpár, futás, sí, snowboard és tenisz.


Már gyermekkoromban elkezdtem pingpongozni, mivel a sporttal tudtam kitűnni a gyermekotthoni közegből. Fótra kerülve a Gyermekvárosban rögtön megnyertem a Gyermekváros bajnoka címet, így elküldtek járási versenyre, ahol döntőt játszottam a Dunakeszi Kinizsiben versenyző Fodor Péterrel. Bár ő nyert de a meccs után megkérdezte, akarok-e egyesületben versenyezni, így kerültem a Dunakeszi Kinizsibe. Addig saját magamat képeztem a sportban, itt viszont már komoly, szakmai edzőt kaptam Rung Gyuri bácsi személyében. Technikai és taktikai kiképzést is kaptam ami újdonság volt, hiszen gyerekvárosi közegből nem járhatunk csak úgy ki külső egyesületbe játszani és versenyezni. Fiatal korom ellenére Gyuri bácsi később rám bízta a serdülő leány csapat edzését, mely a Budapest bajnokságban szerepelt. Ebben az időszakban -1967-68 körül – nagy sikereket és eredményeket ért el a dunakeszi asztalitenisz sportág, a nők NB I., a férfiak NB II-ben játszottak. Az edzéseket a régi konzervgyár ebédlőjében tartottuk .
Felnőttként Dunakeszin kezdtem el az életet, sok barátot szereztem, támogattak sportban és magánéletben egyaránt. Katonaságba vonulásommal az asztalitenisz szakosztály is megszűnt, így több mint 40 évig nem volt Dunakeszin pingpong élet. Nyugdíjasként elhatároztam, hogy gyerekekkel fogok foglalkozni az általános iskolákban, hogy újra visszahozzam és megszerettessem a gyerekekkel ezt a a gyönyörű sportágat. A Széchenyi Iskola Posta utcai tornaterme volt a kezdet, majd a Fazekasban és a Szent István iskolákban is indítottam foglalkozásokat. Az önkormányzat segítségével már kifejezetten versenyzésre is nevelhettem a gyerekeket. Egyre jobb eredményeket értünk el (Budapest felnőtt kerületi bajnokság első helyezettje), így elindulhatott a szélesebb körben történő terjeszkedés Dunakeszin. A várostól a mai Földhivatal épületének első emeletén egy 300 nm-es termet kaptunk, ahol már 6 asztal is elfért és komoly szakmai munkát kezdhettünk el. Itt már tudtunk versenyeket is rendezni, mivel megfelelt a MOATSZ szabványainak. 2011-től 2017 év végéig vezettem a szakosztályt, majd Lindner Ádámnak adtam át a stafétát. Most már mint tiszteletbeli szakosztályvezető vagyok jelen a teremben, kedvtelésből játszhatok, kikapcsolódom, úgy érzem megvalósítottam azt az álmomat, hogy 40 év után ismét felélesztettem a pingpongot Dunakeszin!
Sipos Viktor, edző
Pálos Péter
Kétszeres paralimpiai bajnok, háromszoros világ-és Európa-bajnok magyar asztaliteniszező


Bartinai Péter korábbi Asztalitenisz Szakosztály vezetővel indult újra az asztalitenisz Dunakeszin, amely az 1960-as éveket követően évtizedekig nem volt jelen a város sportéletében. 2011-ben a Vasút utcai épületben kapott lehetőséget Dunakeszi Önkormányzatától az akkori Dunakeszi Kinizsi Asztalitenisz Szakosztály, hogy itt építse ki a sportág bázisát.
A korosztályokat tekintve edzéseinket az óvódás korú gyerekektől kezdve egészen a nyugdíjas korú asztaliteniszezni vágyó sportolókig látogatják.
A szakosztályunkban mindenki megtalálhatja azt a fajta sportolási lehetőséget, amelyet szeretne. Aki inkább az asztaliteniszt tömegsport szinten szeretné űzni ő is, illetve azok, akik versenyszerűen szeretnék játszani a “világ leggyorsabb labdajátékát”.
Fontos megemlítenünk, hogy évek óta tartó kiváló edzésprogramunknak köszönhetően számos kiválósággal büszkélkedhetünk, akik mára odáig fejlődtek, hogy az utánpótlás válogatott élvonalát erősítik, illetve az NBI-es bajnokságban sorra hozzák az eredményeket. A teljesség igénye nélkül – Volentics Annát, Kishegyi Ákost, Lovas Csongort, Lindner Zétényt, Oroszki Pétert, de dícséretet érdemel a csapat minden tagja.
Szeretettel várunk Mindenkit, aki szeretné kipróbálni magát asztalitenisz sportágban.
ASZTALITENISZ TÁBOR
Asztalitenisz szakosztályunk nyári tábort hirdet 3 turnusban!
Táborunkba várjuk az 5-18 év közötti fiúkat és lányokat, akik szeretnének megismerkedni az asztalitenisszel, vagy szeretnék tovább fejleszteni meglévő tudásukat egy szuper közösségben.
Célunk az asztalitenisz sportág és az alapvető technikai elemek megismertetése, az asztaliteniszhez köthető játékok élményszintű gyakorlása napi szinten a tábori turnusok során.
Tábor időpontjai:
2023.06.19. – 2023.06.23.
2023.06.26. -2023.06.30.
2023.07.03. – 2023.07.07.
Ár: 36.000Ft/fő/hét
Helyszín: 2120 Dunakeszi, Vasút utca 11. I. emelet
Étkezés: napi két étkezés (ebéd és uzsonna)
Elérhetőség:
Lindner Ádám
lindner.adam@vsdunakeszi.hu
+36 70 317 2288
Jelentkezz hozzánk!
Töltsd ki az űrlapot, amennyiben részt szeretnél venni sporteseményeinken!